Inhalt in myHoval gespeichert

Datei in myHoval gespeichert

Es ist ein Fehler beim Merken des Inhalts in myHoval aufgetreten.

Testovací inžinier

  • F&E / Ingenieurwesen / Technik
  • Istebné
  • Slowakei

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Definovanie nových testovacích postupov v spolupráci s vývojovým tímom a podieľanie sa na vývoji nových testovacích zariadení
  • Zodpovednosť za zefektívnenie testovania (optimalizácia testovacích postupov, analýza výsledkov meraní, skrátenie časov skúšok)
  • Komunikácia s výrobcom testovacích zariadení, servisnými centrami a technickou podporou
  • Zabezpečenie definovania údržby testovacích zariadení, špecifikácia náhradných dielov, v spolupráci s oddelením údržby
  • Zabezpečenie starostlivosti o testovacie zariadenia
  • Poskytovanie inžinierskej podpory oddeleniu výroby
  • Zlepšovanie výrobného toku, toku materiálov, layoutov (so zameraním na testovacie, ale aj výrobné technológie)
  • Definovanie testovacích parametrov
  • Vypracovávanie konceptov a špecifikácií výrobných technológií s ohľadom na ich najlepšie využitie
  • Riešenie vzniknutých technických problémov a havarijných situácii v spolupráci s oddelením údržby.
  • Identifikácia miest na zlepšenie prestojov, zvýšení produktivity a výkonnosti
  • Podpora tímu údržby pri hľadaní príčin prestojov a porúch zariadení.
  • Riešenie úloh identifikovaných pri operatívnych výrobných poradách (MDI).
  • Zodpovednosť za bezproblémovú implementáciu zmien
  • Podpora projektov výrobného inžinierstva a výrobných tímov skupiny
  • Sledovanie trendov vývoja priemyselných technológií

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Práca v zahraničnej spoločnosti s perspektívnym výrobným programom
  • Flexibilná pracovná doba
  • Homeoffice v zmysle interných pravidiel
  • Príspevok na dopravu
  • Platené voľno nad rámec zákona v zmysle interných pravidiel
  • Príspevok na DDS od zamestnávateľa
  • Firemné eventy a darčeky podľa príležitosti
  • Stravné hradené nad rámec zákona
  • Bezplatná firemná doprava

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, ktorí spĺňajú naše hore uvedené požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.03.2024

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
SAP - Základy
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Minimálne 3 ročná prax v oblasti výrobného a procesného inžinierstva
  • Skúsenosti s investičnými projektami
  • Skúsenosti s digitálnymi zručnosťami: celý balík MS OFFICE
  • Elektrotechnické schopnosti, vyhláška 508/2009 § 21 - podmienkou
  • Znalosť anglického jazyka
  • Znalosť práce so SAP – výhodou
  • Vaše CV prosíme zaslať aj v anglickom jazyku
Eva Mudrončíková