Inhalt in myHoval gespeichert

Datei in myHoval gespeichert

Es ist ein Fehler beim Merken des Inhalts in myHoval aufgetreten.

Procesný inžinier

  • F&E / Ingenieurwesen / Technik
  • Istebné
  • Slowakei

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Navrhovanie nových a zlepšenie existujúcich výrobných procesov s cieľom zvyšovať kvalitu produktov znižovať náklady
  • Spracovanie a implementácia technických zmien a ich zavádzanie do výrobných procesov
  • Spolupráca a spoluzodpovednosť pri implementácii nových produktov, prototypy, 0-seria
  • Spolupráca na nových projektoch vo výrobných oblastiach
  • Komunikácia s vývojovým a konštruktérskym tímom v jednotlivých oblastiach
  • Vypracovanie a aktualizovanie pracovných postupov a iných výrobných dokumentov v zverenej oblasti
  • Kontrola výrobného procesu a dodržiavania pracovných inštrukcií
  • Zodpovednosť za zefektívnenie výrobných procesov (optimalizácia výrobných postupov, analýza nákladov, optimalizácia výrobných časov)
  • Spolupráca pri optimalizácia výrobného toku
  • Zlepšovanie ergonómie pracovného miesta
  • Spolupráca pri určovaní výrobných časov
  • Poskytovanie inžinierskej podpory oddeleniu výroby
  • Koordinácia technického tréningu personálu
  • Príprava podkladov na efektívny počet personálu pre obsadenie pracovísk
  • Sledovanie trendov vývoja priemyselných technológií

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Práca v zahraničnej spoločnosti s perspektívnym výrobným programom
  • Flexibilná pracovná doba
  • Homeoffice v zmysle interných pravidiel
  • Príspevok na dopravu
  • Platené voľno nad rámec zákona v zmysle interných pravidiel
  • Príspevok na DDS od zamestnávateľa
  • Firemné eventy a darčeky podľa príležitosti
  • Stravné hradené nad rámec zákona
  • Bezplatná firemná doprava

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, ktorí spĺňajú naše hore uvedené požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.4.2024

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
SAP - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Minimálne 3 ročná prax v oblasti výrobného a procesného inžinierstva (špecifikácia strojov a zariadení, technológia ohýbania a spájkovania)
  • Skúsenosť s investičnými projektami
  • Znalosti s digitálnymi zručnosťami: celý balík MS OFFICE
  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B1
  • Znalosť práce so SAP – výhodou
  • Vaše CV prosíme zaslať aj v Anglickom jazyku
  • Zmysel pre zodpovednosť, komunikačné schopnosti a orientácia na výsledok